English  |  Shqip  

  
Diēka rreth nesh
  
  
Fjala pėr Sot
  
  
Tė reja
  
  
Pamje nga Shqipėria
  
  
Informacion pėr tė kontaktuar
  
  
Faqe tė tjera pėr tė vizituar
  
  
Kontribo
  
 Pėr lexuesin shqiptar kemi disa tituj tė rinj nga Bob Gass
 
                           
 

Jemi tė sigurtė qė kėta libra do tė jenė njė burim inkurajimi pėr ju. Ata do t?ju nxisin qė tė ndėrtoni marrdhėnie tė shėndetshme, njė jetė tė brendshme me karakter dhe tė themeluar mbi Fjalėn e Perėndisė.

Tė inkurajojmė qė t?i bėsh kėta libra pjesė tė librarisė tėnde, por mė e rėndėsishme ėshtė qė tė vendosėsh nė praktikė parimet qė janė parashtruar nė faqet e kėtyre librave.

 
Pėrse tė mos ia dhurosh njė miku, kolegu apo familjari njė libėr tė tillė. Nė kėtė mynyrė do t?i ekspozosh ata ndaj parimeve tė perėndishme. Jeta e tyre mund tė ndryshojė!
 
Nėse keni komente, apo ndonjė dėshmi ju lutemi qė tė  na shkruani nė adresėn ttonė tė emailit edrin@ucbalbania.com

©2003-2005 UCB Albania. Changing lives for good. All rights reserved. Site Designed by OSM Networks Inc.