English  |  Shqip  

  
Diēka rreth nesh
  
  
Fjala pėr Sot
  
  
Tė reja
  
  
Pamje nga Shqipėria
  
  
Informacion pėr tė kontaktuar
  
  
Faqe tė tjera pėr tė vizituar
  
  
Kontribo
  

Ju lutemi qė tė konsideroni dhėnien e kontributit tuaj ndaj kėsaj shėrbese tė rėndėsishme

Pėr momentin kjo mundėsi u ofrohet personave qė janė jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė. Nė fund tė pranverės ne do tė kemi tė rregjistruar UCB Albania nė gjykatėn e Tiranės dhe mė pas edhe persona nga Shqipėria mund tė kontribuojnė financiarisht nė koordinatat bankare qė do tė ofrohen pas pėrfundimit tė proēedurave.

Ndėrkohė nėse jetoni nė MB (Britani) ose nė njė nga vendet e BE-sė, mund tė konsideroni njė nga mundėsitė e mėposhtme pėr tė kontribuar financiarisht:

Njė pagesė nė formė ēeku

Njė pagesė me anė tė BACS

Njė transfertė direkte bankare (standing order)

Njė pagesė mujore me anė tė Direct Debit

Ēeqet duhet t'i adresohen Northgate Church European dhe te dėrgohen nė adresėn:

Northgate Church Offices

Loves Of Chester Building

Garden Lane
Chester

CH1 4EU

Tel: 01244 400827

Pėr pagesat BACS dhe transfertat direkte bankare ndiqni udhėzimet e mėposhtme:

Sort Code 09-01-54

Account No 42914482

Pėr formularėt qė kanė tė bėjnė me Direct Debit ose Gift Aid ju lutemi qė tė kontaktoni adresėn e mėsipėrme.

Ju falenderojmė pėr mbėshtetjen tuaj.
 


©2003-2005 UCB Albania. Changing lives for good. All rights reserved. Site Designed by OSM Networks Inc.