English  |  Shqip  

  
Diēka rreth nesh
  
  
Fjala pėr Sot
  
  
Tė reja
  
  
Pamje nga Shqipėria
  
  
Informacion pėr tė kontaktuar
  
  
Faqe tė tjera pėr tė vizituar
  
  
Kontribo
  

Fjala pėr Sot ėshtė njė broshurė devocionale qė ka njohur njė shtrirje tė gjerė nė shumė vende tė botės. Autori i saj ėshtė Bob Gass dhe frymėzimi i tij vjen prej dyzet vjet pėrfshirje nė shėrbesė, si edhe tek parimet dhe vlerat e perėndishme qė nėna e tij i pėrcolli qė nė fėmijėrinė e tij.

Ėshtė njė privilegj pėr ne qė t?ia ofrojmė lexuesve shqiptarė kėtė broshurė. Ne besojmė se kjo broshurė do tė shėrbejė pėr inkurajimin individual tė besimtarėve tė krishterė shqiptarė nė shtegtimin e tyre shpirtėror, si edhe nė thėnien e njė kontributi modest nė zgjerimin e mbretėrisė sė Zotit mes shqiptarėve kudo qė tė ndodhen.


©2003-2005 UCB Albania. Changing lives for good. All rights reserved. Site Designed by OSM Networks Inc.