English  |  Shqip  

  
Diēka rreth nesh
  
  
Fjala pėr Sot
  
  
Tė reja
  
  
Pamje nga Shqipėria
  
  
Informacion pėr tė kontaktuar
  
  
Faqe tė tjera pėr tė vizituar
  
  
Kontribo
  

UCB Albania ėshtė pjesė e UCB International. Momentalisht ne publikojmė dhe shpėrndajmė broshurėn e njohur ?Fjala pėr Sot.?

Projekti drejtohet nga Leslie Wright nė MB (Britani) ndėrsa pėrkthimi dhe shpėrndarja bėhet nga Edrin Gjoni nė Durrės, Shqipėri.

Broshura Fjala pėr Sot del me njė tirazh prej tre mije kopjesh dhe shpėrndahet nė Shqipėri, Kosovė, dhe disa shuma modeste dėrgohen edhe nė Italy, Greqi dhe Britani tė Madhe.


©2003-2005 UCB Albania. Changing lives for good. All rights reserved. Site Designed by OSM Networks Inc.